Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri

Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri

Sanayi tipi bulaşık makinesi ile endüstriyel mutfak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Servis hizmeti veren her işletme için, gerekli olan bulaşık makinelerini firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Cafeler ya da yemek hizmeti veren işletmeler için farklı kapasitelerdeki modeller ile birçok çeşit ürüne ulaşabilirsiniz. Hızlı ve temiz yıkama özellikleri sayesinde müşterileriniz ile ilgilenirken, bulaşıkları dert etmenize gerek kalmayacak. Bulaşık makinesi sayesinde hem zamandan hem de sudan tasarruf edebilirsiniz. Günümüzde su kaynaklarının gittikçe tükendiği görülüyor. Bu nedenle en çok bulaşık yıkanan ve yoğun olan işletmeler için bulaşık makinesi kullanımı, en akıllıca yol olarak seçiliyor. İşletmenizin kapasitesine uygun ürünler hakkından bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sanayi tipi bulaşık makinesi, endüstriyel mutfak ekipmanları arasında sadece bardak yıkama ya da sadece tabak yıkama gibi özelliklere sahip ürünler de içerir. Çay ve kahve servisi yapan bir işletme için bardak yıkama özelliği olan bulaşık makineleri tercih edilebilir. Tabak yıkama ile yeterli hizmeti verecek olabilen işletmeler için de tabak yıkama nitelikli bulaşık makineleri tercih edilebilir. Bardak ve tabak için üniteleri olan ve aynı anda iki türü de yıkayan makineler, en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Farklı sepet büyüklükleri ve farklı yıkama programları ile ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı alanlar için üretilen alternatifler ile firmanız için en uygun ürün bulunacaktır.

Bulaşık Makinesi İle %100 Hijyen 

Sanayi tipi bulaşık makinesi, satışlarımız ülkemizde salgının başlamasından sonra daha da arttı. Normalleşme sürecinde açılan cafe ve yemek yerleri için hijyen en önemli nokta oldu. Bu durumda farklı insanlar tarafından kullanılan, tabak, bardak, çatal gibi ürünlerin en yüksek sıcaklıkta dezenfekte edilmesi gerekliliği doğdu. Bunun için özel hijyen programları ile bulaşık makineleri, size gereken hijyeni sunar. Su tüketiminin az olması ve enerji tasarrufu sağlaması ile bu ürünler, firmaların da bütçesinde olumlu bir etki bıraktı. Yüksek sıcaklıkta yıkanan ve dezenfekte olan ürünler ile müşteriler de gönül rahatlığı ile işletmenizde yemek yiyecek ve içecek içecektir.

Sanayi tipi bulaşık makinesi, çok uzun yıllardır otellerde kullanılan bir üründür. Binlerce kişinin bulaşığının altından kalkan bu ürünler, su tasarrufu ve zamandan kazanç nedeni ile artık küçük işletmelerin bile tercihi haline geldi. Çelik gövde ve kaliteli malzemeler ile üretilen bu ürünler, uzun yıllar kullanım garantisi ile de dikkat çekiyor. Satış öncesi ürün seçiminde, satış sonrası da servis desteği ile bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sepetleri çıkarılabilir olduğu için servis alanında da kullanılabilir. Okul gibi büyük yemekhanelerde bardak ve tabaklar dizildiği sepetler ile bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bu sayede self servis hizmet veren yemek işletmelerinde, müşterilerin alması için aynı sepetler ile servis alanında bulunabilirler. 

Sanayi Tipi Makine Fiyatları

Sanayi tipi bulaşık makinesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitesine göre değişmektedir. Firmanızın ihtiyacını karşılayacak ürün belirlendikten sonra uygun fiyatlar ile ödeme koşulları sunulmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önemle, sadece satış öncesi değil satış sonrası da müşterilerin yanında olmaktadır. Bu makineler maliyet olarak en başta biraz yorucu görülse de, uzun ömürlü kullanıma uygun olması ve avantajları ile firmaların tercihi olmaktadır. Firmanızın bütçesi ve gereksiz su sarfiyatını engellemek için bizimle iletişime geçin. Size uygun ürünü bulalım. Salgın süresinde hijyene verilen önem, ürünlerimize olan ihtiyacı daha da arttırmıştır. Hem kendi sağlığınız hem de müşterilerinizin sağlığı için yüksek ısı ile dezenfeksiyon sağlayan bulaşık makinelerini tercih edin.

Share this post